کفسابی، سنگسابی و نماشویی مهر

بروزرسانی شده در خرداد 1402

با بهترین قیمت و بهترین کیفیت

شماره های تماس با ما، استعلام قیمت و سفارش خدمات کف سابی

کفسابی سرامیک با قیمت مناسب

مجموعه خدمات کفسابی و سنگسابی مهر آماده ی ارایه خدمات ساب سرامیک و ساب سنگ بدون واسطه با افراد با سابقه و متخصص در زمینه انواع خدمات کف سابی سنگ با قیمت مناسب به مشتریان عزیز است. خدمات ساب سرامیک یا همان کفشویی سرامیک یکی از ساب ارزان قیمت زیر مجموعه کف سابی سنگ است. که در این صفحه به شما مشتریان عزیز در مورد سنگ سابی سرامیک، قیمت ساب سرامیک، مزایای ساب سرامیک، مراقبت از سرامیک به طور کامل توضیح خواهیم داد.

برای ارتباط با ما و مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت کفسابی سرامیک اگر از تلفن همراه استفاده می کنید روی شماره زیر کلیک کنید تا با ما تماس بگیرید.

09126904354

کفسابی سرامیک

یکی از مهم ترین روش ها برای پاک و تمیز نمودن انواع جرم ها استفاده از دستگاه سنگسابی سرامیک است. چرا که با دست و وسیله های ساده همچون کاردک و امثال آن نمی توان این جرم ها را از بین برد و کار سختی است. و بهترین روش پیشنهادی ما به مشتریان عزیز استفاده از دستگاه کفسابی سرامیک است.

کفسابی سرامیک

کفسابی سرامیک یکی دیگر از انواع کفسابی ارزان می باشد. که نسبت به خیلی از روش های دیگر کف سابی به صرفه تر است.
 شست و شوی سرامیک با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته سنگسابی صورت می گیرد.

در این قسمت به

کفسابی سرامیک چیست؟ و مزايای ساب سنگ سرامیک

قیمت کف سابی سرامیک

اشاره می کنیم.

 

کفسابی سرامیک چیست؟

کفسابی سرامیک یا ساب سنگ سرامیک وقتی صورت می گیرد که سنگ سرامیک به هر علتی کثیف و دچار جرم شده باشد.
مانند چسبیدن چسب موکت، ریخته شدن انواع رنگ، چسبیدن گچ، سیمان و…
که به راحتی با دست و انواع مواد شوینده پاک نمی شوند. و با انجام سنگسابی و کفسابی سرامیک این جرم ها ی ریخته شده یا به وجود آمده به راحتی قابل حل می باشد. این نکته مهم را در نظر داشته باشید که در ساب سنگ سرامیک مانند ساب انواع سنگ لایه برداری صورت نمی‌ گیرد.
به دلیل اینکه اگر در کفسابی سرامیک لایه برداری صورت گیرد. سنگ سرامیک خراب شده و درست کردن آن سخت می شود.
و باید به این نکته اشاره کنیم ساب سنگ سرامیک فقط کفشویی حرفه ای توسط استاد ساب انجام می شود. که با استفاده از دستگاه کفسابی و سنگسابی صورت می‌ گیرد.

قیمت کفسابی سرامیک

قیمت کفسابی سرامیک یکی از مهم ترین بخش های است. که مشتریان عزیز از سوال ما می کنند. و نگران هزینه کفشویی سرامیک منزل خود هستند. باید به این اشاره کنیم که قیمت کفشویی سرامیک با توجه به جنس و نوع سنگ آن بسیار پایین است. و اصلا نگران هزینه ساب سرامیک نباشید.

در این مورد باید به این نکته توجه کنیم که دو تا از مسئله مهم کارفرمایان عزیز در سنگ سابی و کف سابی سرامیک یکی کیفیت انجام ساب آن و دیگری نحوه قیمت گذاری آن است.
انجام سنگسابی سرامیک یکی از کفسابی ارزان است. وآن چنان نسبت به انجام کف سابی سنگ قیمت بالایی ندارد. که با توجه به چند مورد قیمت گذاری آن صورت می‌ گیرد.

متراژ کفسابی سرامیک

یکی از موارد مهم قیمت کف سابی سرامیک به متراژ آن مربوط است. که اگر متراژ بالا تر از 100 متر باشد به صورت مترمربع محاسبه می شود و هر چه این متراژ بالاتر رود قیمت سنگسابی سرامیک به صرفه تر و مطلوب تر می شود. و اگر زیر 100 متر باشد به صورت چکی و توافقی صورت می گیرد. و دیگر نیاز به متر کردن محیط کفسابی سرامیک نیست. دیگری جنس سنگ سرامیک است روی قیمت شست‌ و شوی سرامیک تاثیر گذار است.

نزدیکی یا دوری به شهر

عامل سوم نزدیکی یا دوری محل کفسابی سرامیک به شهر است که اگر این محل داخل و نزدیک شهر باشد. قیمت نهایی آن نسبت به محیطی که به سنگ سابی سرامیک احتیاج دارد بیرون شهر است به مراتب قیمت سنگسابی سرامیک آن پایین تر است.

قیمت کفسابی سرامیک

مراقبت از سنگ سرامیک

سنگ سرامیک به دلیل جنس ضعیف تر نسبت به انواع سنگ به مراقبت بیشتری نیاز دارد. چرا که در بعضی مواقع اگر سنگ سرامیک آسیب ببیند. جبران ترمیم آن بسیار سخت است. اما در بیشتر مواقع اگر سنگ آسیب ببیند. با انجام کفسابی آسیب قابل جبران است.

و یکی از مهم ترین مسئله سرامیک نگهداری و مراقبت از سنگ سرامیک است. که به آن اشاره می کنیم.
سنگ سرامیک فقط در محل های قابل استفاده است که در آن رفت و آمد صورت می گیرد و برای محلی فشار روی سنگ است نباید انجام شود در واقع سنگ سرامیک به دلیل نرم و کم استقامت بودن آن نباید در پارکینگ ها و انبار ها استفاده شود.
سرامیک نسبت به سنگ خیلی حساس است به طوری که نباید روی آن وسیله یا دستگاهی را کشید زیرا خط و خش افتاده و از بین بردن خط و خش از روی سنگ سرامیک بسیار مشکل است.
و برای راحل آن یا وسیله سنگین را بلند کنید و جا به جا کنید یا زیر آن از یک موکت نرم استفاده کنید.

مراقبت بعدی این است که به هیچ وجه نباید جوشکاری روی سنگ سرامیک صورت گیرد زیرا بعضی از ذرات ریز جوشکاری روی سرامیک ریخته شده باعث سوختکی می شود جبران از بین بردن آن خیلی سخت است و در اکثر موارد از بین نمی رود.
برای جلوگیری از این عمل روی سنگ سرامیک با کارتون یا موکت بپوشانید. تا این اتفاق رخ ندهد.

یکی دیگر از مراقبت از سنگ سرامیک این است با تمیز کردن مرتب از جرم بستن انواع مواد و محلول ها جلوگیری شود.
و اگر این اتفاق افتاد راحل حل آن استفاده از خدمات سنگسابی و کفسابی سرامیک است. که در اکثر موارد می توان این جرم ها و آلودگی ها را از بین برد.

مراقبت از سنگ سرامیک
Rate this post
Share on linkedin
Share on skype
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on twitter
Share on facebook

کسانی که به ما اعتماد کردند.

پیمایش به بالا