کفسابی، سنگسابی و نماشویی مهر

کفسابی و سنگسابی ساختمان

کفسابی ساختمان یکی از پرطرفدارترین مجموعه خدماتی مهر است.

کفسابی ساختمان برای براق و شفاف کردن انواع سنگ ساختمان با جدیدترین انواع دستگاه های ساب سنگ سابی و کف سابی صورت می گیرد.

که بستگی به عواملی هم چون نوع سنگ و روش انتخابی سنگسابی ساختمان و چند عوامل دیگر دارد. که در مورد آنها توضیح خواهیم داد.

کفسابی ساختمان

اکنون می خواهیم در مورد کف سابی ساختمان صحبت کنیم.

و بگوییم که:

 کف سابی ساختمان چیست؟

مزایای سنگ سابی ساختمان ؟

مراحل انجام  کف سابی ساختمان؟

 

کفسابی ساختمان

کفسابی ساختمان به از بین بردن لبه ها یا همان ناخنک ها گفته میشود. که این عمل توسط لقمه های مخصوص سنگ صورت می گیرد. با انجام سنگ سابی  ساختمان سنگ ها نسبت به یک دیگر هم تراز شده و دیگر ناخونک ندارد. و این به راحتی با چشم قابل مشاهد است. و پایان مراحل کف سابی ساختمان با توجه به نوع سنگ براقیت و شفافیت کاملا مشخص است.

سنگسابی ساختمان

مزایای سنگسابی چیست؟

در این مرحله به مزایای سنگسابی سنگ ساختمان می پردازیم. آیا سنگ سابی ساختمان مزایای دارد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که بله و مزایای زیادی دارد. به یکی از آنها در مطلب قبلی اشاره شد. که نه تنها ناخونک های سنگ را در زمانی توسط استاد سنگ کار روی کف نصب می شود را از بین می برد. بلکه تمام جرم ساختمانی را نیز از بین می برد.
مانند: سیمان، گچ، ملات ریخته شده روی سنگ، انواع رنگ و…

علاوه بر این عوامل اگر کفسابی به طور کامل صورت گرفته باشد. زیبایی و شفافیت خاصی روی سنگ ایجاد می شود.

در بیشتر اوقات زمانی که مردم برای شست‌وشو و تمیز کردن قسمتی از خانه از وایتکس و جرم گیر استفاده می کنند.
مقداری این شوینده روی سنگ ریخته شده بعداز ریخته شدن در ابتدا چیزی پیدا نیست و به مرور مات شده و لکه سیاهی روی سنگ ایجاد می شود.

1/5 - (1 امتیاز)
پیمایش به بالا