کفسابی، سنگسابی و نماشویی مهر

بروزرسانی شده در خرداد 1402

کفسابی سنگ آسانسور

با بهترین قیمت و بهترین کیفیت

شماره های تماس با ما، استعلام قیمت و سفارش خدمات کف سابی

کفسابی آسانسور

 

کفسابی آسانسور در ساختمان‌ها و مجتمع‌ها، سنگ داخل کابین آسانسور یکی از قسمت‌های حساس به شمار می‌رود که باید به زیبایی و ظرافت استفاده شده از آن توجه شود.

به علاوه، با توجه به رفت‌وآمد متوالی که در آسانسور صورت می‌گیرد، سنگ‌های کف آسانسور آسیب می ببینند و لکه و کدری به خود بر می دارند. و برای رفع این مشکل، خدمات کفسابی آسانسور در تهران سایر نقاط ارائه می‌شود.

 

با این حال در مواردی، با توجه به انتقال سطل‌های زباله که ممکن است بر اثر چکه کردن زباله‌ها در داخل آسانسور (از جمله جوهر نمک، آبلیمو و مواد اسیدی) جلوه زیبایی آن را از بین ببرند. با انجام خدمات کفسابی در آسانسور، این عیب و ایرادها را می‌توان برطرف کرد.

 

کفسابی آسانسور -کفسابی اسانسور -کف سابی آسانسور -قیمت کفسابی آسانسور -خدمات کفسابی آسانسور -کفسابی سنگ آسانسور -قیمت کفسابی سنگ آسانسو -تصویر کفسابی آسانسور
کفسابی سنگ آسانسور، خدمات دیگری ایست که به مشتریان ارائه می شود.

 

ویژگی کف سابی سنگ آسانسور؟!

کف سابی سنگ آسانسور در مواردی که کابین داخل آسانسور کوچک باشد، باید کفسابی سنگ با استفاده از ساب زن دستی صورت گیرد؛ به عبارت دیگر، برای مجتمع‌های بزرگ از دستگاه‌های کفسابی سنگ آسانسور استفاده می‌شود. کفسابی سنگ آسانسور به روش کفسابی ایتالیایی انجام می‌شود که پس از انجام این خدمات، سطح سنگ‌ها بسیار شفاف و براق می‌گردد.

 

تعداد بارهایی که کفسابی سنگ آسانسور صورت می‌گیرد، بستگی به میزان کثیفی و جرم‌هایی دارد که در کف آسانسور و داخل کابین آسانسور وجود دارد. همچنین، باید توجه داشت که جنس سنگ استفاده شده در کف کابین آسانسور در تعیین لقمه ساب بستگی دارد.؛ به عبارت دیگر، با استفاده از لقمه ساب مخصوص سنگ، این خدمات انجام می‌شود.

زمانی که کف سابی سنگ آسانسور انجام شد، همکاران ما در پایان کار، به براق کردن سنگ کف آسانسور اقدام می‌کنند تا جذابیت و براقیت خود را به نمایش بگذارد. برای این کار، از دستگاه‌های ساب‌زنی استفاده می‌شود.

 

دستگاه کف سابی آسانسور چگونه است!؟

 

با توجه به این که داخل کابین آسانسور از ام‌دی‌اف‌های مخصوص و فلزات ظریف استفاده می‌شود و بیشتر دارای آینه هستند، حجم و بزرگی کابین آسانسور در تعیین استفاده از دستگاه‌های کفسابی بسیار مهم است. اگر کابین بزرگ باشد، می‌توان از دستگاه‌های بزرگ کفسابی استفاده کرد، در صورتی که کابین کوچک باشد، برای خدمات کفسابی از دستگاه ساب‌زن دستی باید کمک گرفت.

 

آیا دستگاه ساب زن دستی سنگ کف آسانسور قابل حمل است؟

 

دستگاه ساب‌ زن دستی سنگ کف آسانسور قابل حمل است و به راحتی می‌توان از آن برای خدمات ساب‌ زنی کف آسانسور استفاده کرد.

 

سنگسابی کف آسانسور چیست؟

 

سنگسابی کف آسانسور، اصولاً از جنس سنگ اسلب استفاده می‌شود و بسته به حجم کابین آسانسور، برش می‌خورد. این سنگ‌های اسلب دارای دو نوع هستند: خارجی و صادراتی، ایرانی و اصیل که بستگی به میزان متراژی که نیاز است برش می‌خورد و در سطح کف داخل کابین آسانسور استفاده می‌شود. سنگ‌های خارجی و صادراتی اسلب بسیار گرانقیمت هستند.

برای کفسابی سنگ آسانسور، به کارگیری استاد کاردان این کار شدیداً توصیه می‌شود. در مجموعه نیکان ساب با ستفاده از دستگاه‌های مخصوص، خدمات ساب‌ زنی را ارائه می‌دهیم.

 

قیمت کفسابی سنگ آسانسور چگونه است؟

 

قیمت کفسابی سنگ آسانسور، به متراژ سنگ‌ استفاده شده داخل کابین آسانسور بستگی دارد. برخی از متقاضیان، از پولیش برای سنگ‌های کف آسانسور استفاده می‌کنند. به جای پولیش، توصیه می‌شود که از خدمات کفسابی استفاده کنید، زیرا عمر سنگ را بیشتر می‌کند.

 

مزایای کفسابی کف آسانسور چیست؟!

 

کفسابی کف آسانسور باعث شفافیت و براقیت سطح سنگ می‌شود. و در صورت وجود کدری و جرم بر روی سطح سنگ، با انجام کفسابی این مشکلات برطرف می‌شود و سنگ دوچندان زیبا و شفاف می‌شود.

کف سابی kafsabi کف آسانسور؟

kafsabi آسانسور، همچنین استفاده از خدمات کف سابی کف آسانسور باعث می‌شود که سطح سنگ راحت‌تر تمیز شود و برای مدت طولانی شفافیت و براقیت خود را حفظ کند.

خدمات دیگر نیکان ساب انجام کفسابی سنگ آسانسور

کفسابی آسانسور، خدمات دیگری نیز به مشتریان ارائه می شود. یکی از این خدمات، ساب زنی و کف سابی سنگ آسانسورهاست.

کفسابی سنگ آسانسورها از جمله فعالیت های حیاتی، در نگهداری آنها است. با استفاده از لقمه ساب و سایر وسایل دستی مخصوص، سطح سنگ صیقل و صاف شده و نواقص و خراش‌های آن برطرف می شود.

با توجه به اینکه بیشترین برخورد روزانه با آسانسور از طریق سطح سنگ آن صورت می گیرد، انجام ساب سنگ آسانسور با کیفیت بالا برای حفظ و پایداری سطح سنگ الزامی است.

انجام کف سابی سنگ آسانسور، به دلیل استفاده از سنگ های آنتیک و قیمتی برای سطح آسانسورها، کار ساب زنی و کف سابی سنگ آسانسورها به مهارت و دقت بالایی نیاز دارد. تلاش برای حفظ زیبایی و ارزش سنگ های قیمتی، باعث شده است که این خدمات در مجموعه نیکان ساب با کیفیت بالا و با استفاده از دستگاه های مخصوص و فنی انجام شود.

با در نظر گرفتن اهمیت ساب زنی و کف سابی سنگ آسانسورها، انتخاب یک شرکت حرفه‌ای و با تجربه در این زمینه، برای حفظ و نگهداری بهتر سطح سنگ، امری ضروری است.

4.7/5 - (152 امتیاز)
Share on linkedin
Share on skype
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on twitter
Share on facebook

کسانی که به ما اعتماد کردند.

4 دیدگاه دربارهٔ «کفسابی سنگ آسانسور»

  1. با سلام و خسته نباشید به مجموعه کفسابی مهر
    و تشکر بابت کفسابی آسانسور. عوامل ساختمان بسیار راضی بودن.

  2. سلام ممنون برای کفسابی آسانسور. به موقع برای انجام کار رسیدند و به نحوه أحسن انجام دادند.
    تشکر از گروه نیکان ساب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − یک =

پیمایش به بالا