کفسابی، سنگسابی و نماشویی مهر

بروزرسانی شده در خرداد 1402

بهترین روش برق انداختن سرامیک با خدمات کفسابی

با بهترین قیمت و بهترین کیفیت

شماره های تماس با ما، استعلام قیمت و سفارش خدمات کف سابی

تمیز کردن سرامیک با خدمات کفسابی

تمیز کردن سرامیک و کاشی از جمله کارهای مهم در نگه داری منازل است. با وجود اینکه برخی افراد ترجیح می‌دهند این کار را صرفا به شانه خالی کردن بسنده کنند، این امر می‌تواند بر تمام فضای خانه تاثیر گذار باشد و حس تمیزی و آرامش را به محیط جاری ببخشد.

برای تمیز کردن کاشی ها و سرامیک ها، روش های مختلفی وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید:

 

 1. بهترین روش تمیز کردن سرامیک، استفاده از خدمات کفسابی سرامیک: این روش به صورت طبیعی و بدون استفاده از مواد شیمیایی صورت می‌گیرد. برای  تمیز کردن سرامیک با استفاده از خدمات کفسابی سرامیک می توانید با تماس بگیرید.
 2. بهترین روش تمیز کردن سرامیک و کاشی، استفاده از محلول شوینده: محلول شوینده‌های خاصی برای پاک کردن سرامیک و کاشی در بازار موجود است. این محلول‌ها به خوبی لکه های چربی، رسوبات آبی و غیره را پاک می کنند.

 

بهترین و راحت ترین روش برای تمیز کردن سرامیک و کاشی، به جای استفاده از محلول آب و مواد شوینده ، استفاده از خدمات کفسابی سرامیک می باشد. در این روش، از محلول شوینده های خنثی و اسیدی خطرناک استفاده نمی شود. تا هیچ گونه اثری روی سطح سرامیک نماند.

 

کفسابی سرامیک -تمیزکردن سرامیک -شستشوی سرامیک -تمیز کردن سرامیک خانه نوساز -بهترین شوینده سرامیک -تمیز کردن سرامیک با خدمات
کفسابی سرامیک و تمیز کردن سرامیک از خدمات دیگری ایست که توسط مجموعه نیکان ساب به مشتریان ارائه می شود.

تمیز کردن سرامیک خانه نوساز

تمیز کزدن سرامیک خانه نوساز، در حال حاضر در بسیاری از آپارتمان‌ها و خانه‌های بازسازی شده، از پوشش سرامیک به عنوان یکی از اصلی‌ترین عناصر دکوراسیون داخلی استفاده می‌شود. با توجه به رنگ‌های متنوع و جلوه‌ای که ایجاد می‌کنند، سرامیک‌ها به عنوان بخشی از دکور خانه در نظر گرفته می‌شوند.

برای براق و تمیز کردن سرامیک کف خانه خود در صورتی که به دنبال روشی هستید، که آسان و راحت باشد. ما استفاده از خدمات کفسابی سرامیک نیکان ساب را پیشنهاد می کنیم و آماده همکاری با شما هستیم.

تمیز کردن سرامیک‌های خانه نوساز معمولاً زمانبر و دشوار بوده و در بسیاری از موارد آزاردهنده است، اما با استفاده از روش‌های مناسب و محصولات مناسب، این فرآیند قابل تحمل و آسان می شود.

با این حال، کفپوش سرامیک به دلیل تماس مستقیم با مواد مختلف، بیشتر از لوازم دکوری دیگر در معرض کثیفی و آلودگی قرار دارد. بنابراین، برای حفظ درخشندگی و تمیزی سرامیک‌های کف خانه، نیاز به مراقبت و تمیزکاری مداوم دارید.

مجموعه کفسابی نیکان ساب می توانند به شما در این زمینه کمک کنند.  باید به اندازه کافی با منزل خود و کف آن آشنا شوید. این امر به شما کمک می کند تا بهترین محصولات را انتخاب کنید. برای مثال، روش تمیز کردن پارکت های چوبی با روش تمیز کردن سرامیک‌ها متفاوت است.

پیشنهاد ما این است که برای تمیز کردن سرامیک‌ منازل نوساز از خدمات کفسابی سرامیک ما استفاده کنید. قبل از استفاده از هر محصولی، یا مواد شوینده ی بهتر است.

تمیز کردن سرامیک و کاشی ها، برای جلوگیری از ایجاد لکه‌های سخت در سرامیک، بهتر است هرچه سریعتر پس از ریختن مایعات یا غذا روی سرامیک ، آن را تمیز کنید. همچنین، می توانید از فرش یا پارچه پاک کن به عنوان گزینه دوم استفاده کنید.

با استفاده از کفسابی سنگ سرامیک، تمیز کردن سرامیک‌های خانه نوساز شما بسیار ساده و آسان می شود.

کفسابی سرامیک -تمیز کردن سرامیک -شستشوی سرامیک -تمیز کردن سرامیک خانه نوساز -بهترین شوینده سرامیک -بهترین وسیله تمیز کردن سرامیک -تمیز کردن سرامیک با خدمات
تمیز کردن سرامیک خانه ی نوساز به کمک دستگاه خدمات کفسابی – kafsabi nikansab.com

 

بهترین شوینده برای تمیز کردن سرامیک و کاشی

بهترین شوینده سرامیک و کاشی ها، می توان از شوینده‌هایی استفاده کنید که دارای کمترین سطح سایندگی باشند. آب همیشه بهترین شوینده برای کاشی های سرامیکی است و می تواند لجوج ترین لکه ها را نیز از بین ببرد.

بهترین شوینده برای تمیز کردن کاشی و سرامیک، پیش از استفاده از مواد شوینده روی تمام قسمت های سرامیک، ابتدا آن را روی یک قسمت کوچک و دور از چشم امتحان کنید تا مطمئن شوید که این شوینده باعث تغییر رنگ و یا آسیب رساندن به سرامیک ها نمی شود.

همچنین، برای تمیز کردن لکه های سخت و رسیدگی شده به سطح سرامیک، می توانید از شوینده های خاصی استفاده کنید که برای کاشی ها مناسب باشند. اما باید به دقت و با احتیاط زیادی از این نوع شوینده ها استفاده کنید،

بهترین روش تمیز کردن سرامیک و کاشی

بهترین روش برای تمیز و پاک کرن سرامیک و کاشی به صورت زیر می باشد:

 1. بهترین روش برای تمیز و پاک کرن سرامیک و کاشی ابتدا با پاک کردن خشک، گرد و غبار و سایر ذرات روی سطح سرامیک و کاشی شروع کنید.
 2. برای پاک کردن لکه ها و سایر نشانه های موجود روی سطح سرامیک و کاشی می توانید از مواد شوینده مخصوص استفاده کنید. برای این منظور، می توانید از مواد شوینده تخصصی برای سرامیک و کاشی در دسترس در بازار استفاده کنید. برای این کار، ابتدا مواد را به ترکیب صحیح خودشان اضافه کنید، سپس روی لکه ها و نشانه های موجود روی سطح سرامیک و کاشی بریزید. سپس با یک اسفنج یا پارچه نرم، سطح را پاک کنید.
 3. بهترین روش برای تمیز و پاک کرن سرامیک و کاشی اگر دسترسی به مواد شوینده تخصصی ندارید، و برای تمیز کرن عالی سرامیک، از کفسابی سرامیک استفاده کنید.
 4. بعد از پاک کردن سطح، با آب خالص دوباره بشویید و سپس با یک دستمال نرم خشک کنید.
 5. در صورت لزوم، می توانید از محلول های ضد عفونی کننده نیز استفاده کنید.
 6. بهتر است از قرار دادن اشیاء گرم روی سطح سرامیک و کاشی خودداری کنید، زیرا این کار ممکن است باعث تغییر رنگ و نشانه های دائمی روی سطح شود.
 7. همچنین، بهتر است از مواد سخت برای پاک کردن سطح سرامیک و کاشی خود استفاده نکنید، زیرا این عمل ممکن است به صدمه رساندن به سطح منجر شود.
 8. بهترین روش برای تمیز و پاک کرن کاشی و سرامیک، نظافت روزانه سرامیک و کاشی کمک می کند تا طول عمر آنها افزایش یابد و نشانه های دائمی کاسته شوند.

 

بهترین راه برای تمیز کردن سرامیک خانه چیست؟!

بهترین را برای تمیز کردن سرامیک و کاشی خونه چیه؟ توصیه می‌کنیم برای تمیز کردن سطح سرامیکی از مواد شیمیایی قوی استفاده نکنید، زیرا این مواد ممکن است باعث خراشیدن یا آسیب دیدن سطح سخت سرامیکی شود.

تمیز کردن سرامیک با استفاده از مواد شیمیایی قوی ممکن است به سلامتی شما نیز آسیب برساند.

به جای آن، می‌توانید از روش‌های طبیعی و ساده‌تری برای تمیز کردن سرامیک‌های خود استفاده کنید. به عنوان مثال، می‌توانید از محلولی که از سرکه سفید یا الکل با آب گرم تهیه می‌کنید استفاده کنید. در ادامه نحوه استفاده از این محلول را شرح می‌دهیم:

 1. نیم فنجان به میزان (۱۱۷ میلی لیتر) سرکه سفید یا الکل را با یک گالن به میزان ( ۳.۷ لیتر) آب گرم مخلوط کنید.
 2. با استفاده از یک پارچه، مخلوط را روی سطح سرامیکی قرار دهید و به طور خفیف ماساژ دهید. اجازه دهید محلول به مدت زمان ۵ تا ۱۰ دقیقه بر روی سطح سرامیکی بماند.
 3. پارچه را برداشته و با یک قلم مو نرم یا فرشته روی سطح سرامیکی بکشید تا هرگونه لکه‌ای از سطح برداشته شود.
 4. در نهایت، سطح سرامیکی را با یک پارچه خیس تمیز کنید تا هرگونه لکه یا اثر انگشتی روی سطح برطرف شود.

در صورتی که رنگ پس از یک بار شستشو باقی بماند، می‌توانید روند را تکرار کنید. همچنین می‌توانید از پودر شستشو مناسبی نیز برای تمیز کردن سطوح سخت مانند کاشی‌های سرامیکی استفاده کنید، اما حتماً میزان استفاده را رعایت کنید تا به سطح سخت سرامیکی آسیب نرسانید.

بهترین راه و وسیله برای تمیز کردن سرامیک و خونه چیه؟!

بهترین راه و وسیله برای تمیز کردن سرامیک و کاشی خونه به طور خلاصه بیان می کنیم:

 • بهترین راه تمیز کردن سرامیک خونه و برق‌دادن آن، لازم است ابتدا روی آن را با جارو برقی بکشید. چرا که گرد و غبار موجود در سطح سرامیک باعث پخش شدن ذرات روی آن خواهد شد و تمیز کردن آن در نتیجه سخت‌تر خواهد بود. برای تمیز کردن سرویس‌های خانه، بهتر است از یک جارو برای تمیز کردن آن‌ها استفاده کنید. به این ترتیب، تمام مناطق خانه با استفاده از جارو برقی تمیز خواهد شد و این کار را بسیار آسان‌تر خواهد کرد.

 

 • بهترین وسیله و تمیز کردن سرامیک در مرحله بعدی، بسیاری از افراد به دنبال راه‌حل برای تمیز کردن لکه‌های چربی و لکه‌های غذا روی سطوح سرامیکی خانه‌شان هستند. در این مورد، جوش شیرین یکی از راه‌های ساده و موثر است که با استفاده از آن می‌توانید به راحتی لکه‌های زرد روی سرامیک را پاک کنید.برای استفاده از این روش، کافی است کمی جوش شیرین و آب را با هم مخلوط کرده و مخلوط را روی لکه قرار دهید. سپس با استفاده از حوله یا اسفنج، لکه را پاک کنید. با این کار، سطح سرامیک خانه‌تان را به راحتی و بدون نیاز به استفاده از مواد شیمیایی پاک خواهید کرد.

اگر لکه‌های سرامیک شما بسیار سخت و دست‌نخورده هستند، در این صورت ممکن است نیاز به استفاده از مواد شیمیایی قوی‌تر باشد. در این حالت، بهتر است از محصولات شیمیایی مناسب برای پاک کردن سطوح سرامیکی استفاده کنید و در هنگام استفاده از آن‌ها، از دستکش و ماسک استفاده کنید تا خطرات ناشی از استفاده از آن‌ها را برای سلامتی خودتان کمین کنید.

 

 • برای تمیز کردن سطوح سرامیکی در منزل، بهترین روش استفاده از مواد شیمیایی خاص نیست. به جای آن، می‌توانید از روش‌های ساده و طبیعی استفاده کنید تا سطوح را تمیز کنید.

دو ماده بسیار قوی و موثر در تمیز کردن سرامیک خانگی لیمو ترش و سرکه هستند. آنزیم‌های موجود در این دو ماده، توانایی پاک کردن تمامی لکه‌ها و جرم‌ها را دارند.

برای استفاده از این روش، لیموترش را به دو نیمه تقسیم کنید و با یکی از نیمه‌ها به محل آلودگی بسابید. پس از آن، دستمالی آغشته به سرکه را به آنجا بمالید و با استفاده از آن، محل آلودگی را تمیز کنید.

در نهایت، با استفاده از دستمالی خشک، سطح را تمیز کنید. با این روش ساده می‌توانید به راحتی و بدون نیاز به استفاده از مواد شیمیایی، سطوح سرامیکی خانه‌تان را تمیز کنید.

 

 • تمیز کردن سطوح سرامیکی در منزل، به هیچ عنوان نباید با استفاده از مواد شوینده قوی یا سفیدکننده‌ها انجام شود. اینگونه مواد به مرور زمان می‌توانند سرامیک دستشویی و حمام را خراب کنند و برای سلامت شما و خانواده‌تان مضر هستند.

برای تمیز کردن لکه‌های سرامیکی در دستشویی و حمام، می‌توانید از مایع ظرفشویی استفاده کنید. با اعتدال و مقدار کمی از این مایع را روی لکه‌ها بریزید و سپس با استفاده از فرچه یا کف شوی، محل را تمیز کنید. پس از پاک شدن لکه، با آب ولرم محل را بشویید تا هرگونه مایع ظرفشویی را از سطح سرامیک دور کنید.

در پایان، بهتر است هواکش را در دستشویی و حمام روشن کنید تا سرعت خشک شدن سرامیک‌ها افزایش یابد. با این روش، می‌توانید به راحتی و بدون نگرانی از آسیب دیدن سرامیک دستشویی و حمام، آن‌ها را تمیز کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5/5 - (12 امتیاز)
Share on linkedin
Share on skype
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on twitter
Share on facebook

کسانی که به ما اعتماد کردند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

پیمایش به بالا